Mazda
S.A.S.cz spol.s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

Nová Mazda3

Vůz, který rozvíří vaše emoce ještě předtím, než se v něm projedete.

Dvě provedení, dva odlišné styly a zážitky. Při pohledu na silný a svůdný hatchback se vám rozbuší srdce a nebudete chtít nic jiného, než usednout za volant a vydat se na dobrodružství. Naproti tomu čistý a svěží styl sedanu vzbuzuje pocit sofistikované elegance a rafinovanosti.

Představujeme vám nový model Mazda3.
První z nové generace našich vozů.

Zažijete v něm ještě silnější pocit souznění mezi řidičem a jeho automobilem. Začíná to už tím, jak vypadá. Pokračuje tím, jak jezdí. Jaké emoce ve vás zanechává. Při vývoji jsme totiž dbali nejen na to, aby vůz splňoval vyčíslitelná a měřitelná kritéria. Šlo nám také o to, aby vyvolával ty správné pocity.

Naše designérská filozofie usiluje o jednoduché, avšak elegantní zachycení energie v pohybu. Výsledný design musí dávat najevo, že ho stvořili lidé pro jiné lidi. Představme si teplé dlaně, které tvarují modelářskou hlínu. Procítěně a precizně. Potlačení všeho zbytného, aby zůstala jen čistá krása. Otisk tvůrčí energie v každém detailu. Říkáme tomu Kodo: Duše v pohybu. Je to design, který podněcuje touhu usednout za volant. Jako to umí jenom Mazda.

Bezpečí do všech stran

Nejlepší je vždy nehodě v první řadě zabránit. Vyspělé bezpečnostní systémy obsažené v sadě i-Activsense vás upozorní na nebezpečí a pomohou zvládnout rizikové situace. Systémy jako 360˚ View Monitor, pokročilé hlídání mrtvých úhlů nebo detekce blížících se vozidel při couvání z parkovacího místa do silnice dávají řidiči lepší přehled o dění okolo. Některé ze systémů i-Activsense mohou v případě potřeby také automaticky brzdit. Vy se tak můžete lépe soustředit na samotné řízení a vychutnávat si jízdu.

Pouto mezi řidičem a jeho vozem

Každá Mazda aspiruje na dosažení stejného cíle – vytvoření souhry mezi řidičem a jeho automobilem. Jakmile se naladíte se svojí Mazdou na stejnou vlnu, vaše smysly se probudí. Budete intenzivně prožívat každý okamžik. Cítíte se energicky. Svěže. Lépe, než když jste za volant usedli. Každý aspekt každé Mazdy, od pečlivě promyšleného designu až po intuitivní reakce na každý váš pokyn, přispívá k ryzímu prožitku jízdy.


Ceník   Mám zájem o novou Mazdu 3 Mazda3
Mazda3
Mazda3

S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

V Lukách 1418
56201 Ústí nad Orlicí
IČO: 64790959

Prodej
  +420 773 466 205
E-mail: mazdaprodej@sasauto.cz

Servis
  465 525 234
E-mail: mazdaservis@sasauto.cz

PRODEJ


Tel:773 466 205

Tel:773 466 205

SERVIS


Tel:465 525 234

Tel:465 525 234